Kariéra

Budujeme moderní digitální optickou síť pro rychlý internet a IPTV.
Hýčkáme si zákazníky nadstandardním osobním přístupem. Přijďte
k nám rozšířit náš tým a přímo se podílejte na úspěchu.


Volné pracovní pozice:
Vaše žádosti o pracovní pozici nám včetně životopisů zasílejte na e-mail jobs@cznet.cz
TECHNIK ELEKTRO, DATOVÉ SÍTĚ (WIFI + OPTIKA)

Zákazník - náš pán, to bylo heslo legendárního Tomáše Bati. I pro nás je spokojenost zákazníka na prvním místě, proto rozšiřujeme tým techniků pro instalace a servis internetových přípojek. Naše služby jsou dostupné ve více jak 40.000 domácnostech, zejména v nových bytových domech předních pražských developerů, ale i ve starších panelových zástavbách, nebo malých obcích. Tam kam nedosáhnou naše optické kabely, připojujeme bezdrátově s rychlostí internetu až 1000 Mbit.

Koho potřebujeme?

Nadšené kolegy a kolegyně se zájmem o IT, internet a další moderní techologie přenosu dat. Dobrou orientaci v oblasti IT. Pro zdárné dokončení svěřených úkolů bys měl být samostatný, pečlivý a měl bys mít zájem se vzdělávat. Člověk se neustále učí novým věcem.

Co tě u nás čeká?

Pracovní doba je Po-Pá, 8-17 hod., ale může být také flexibilní, kdykoliv mezi Po-Ne, 8-20 hod., dle dohody.
Budeme ti ze začátku pomáhat, abys ses rychle zaučil a mohl dělat co nejdříve samostatně. Dostaneš manuál, který ti pomůže se zorientovat.

Jak budeš ohodnocený?

Při nástupu k nám dostaneš jednorázový příspěvek 20.000 Kč, který dostaneš později, jen pokud tě práce u nás bude naplňovat a bavit, stejně tak pokud i my budeme s tvojí prací spokojeni. Tvé měsíční ohodnocení v prvním měsíci bude min. 30.000 Kč za 8 hod/denně. Případné práce navíc a s tím spojené přesčasy ti samozřejmě zaplatíme zvlášť.
Pokud se ti po prvním měsíci u nás bude dařit a budeš samostatný, tak ti od 2. měsíce přidáme a tvoje základní ohodnocení bude až 40.000 Kč. K tomu samozřejmě hrazené vícepráce s přesčasy.
Mimo toho ještě budeš mít cca. 1x za měsíc navíc placenou týdenní pohotovost, která ti přidá min. 4.000 Kč/týden k tvým odměnám. Po roce u nás lze dosáhnout na 50.000 Kč/měs. + placená pohotovost + 13. plat, možnost placené dovolené v délce až 5 týdnů, příspěvku na dojíždění k nám, příspěvku na ubytování.

Benefity

SIM karta, nebo příspěvek 500 Kč/měs. na volání, 13.plat každý rok, možnost placené dovolené, možnost příspěvku na dojíždění, zapůjčení služebního auta i na soukromé použití.

Co budeš potřebovat?

K práci u nás budeš potřebovat základní nářadí. Dražší vybavení ti můžeme zapůjčit, stejně jako služební auto, které lze v budoucnu používat i pro soukromé účely.Máš zájem o nabízenou pozici? Pošli nám svůj životopis! Nezapomeň dobře popsat tvojí praxi.