Suomi Hloubětín

Náš Internet o reálné rychlosti až 1000 Mbit za 250 Kč/měs. a TV s až 190 kanály můžete nově objednávat v projektu SUOMI HLOUBĚTÍN, finského developera YIT. Služby poskytujeme od 5. etapy, ul. Waltariho (domy SALO, PORVOO, PORI). Pro klidné nastěhování vám nyní navíc dáme až 3 měsíce internetu zdarma.

20. února 2021

placeholder user

Zrychlujeme nejen v Klecanech

Zrychlujeme naše služby a především navyšujeme kapacitu naší sítě v oblasti: Klecany, Zdiby, Kralupy nad Vltavou, Odolená voda, Větrušice, Roztoky, Sedlec, Klíčany, Vodochody, Máslovicem, Hoštice, Drasty.

25. ledna 2021

placeholder user

10Gbit GPON ve Veselí n. Lužnicí

Jihočeské město Veselí nad Lužnicí jsme nově připojili naší optickou přípojkou GPON o kapacitě 10Gbit. Obyvatelé města tak mohou využívat nejrychlejšího a zároveň nejspolehlivějšího připojení k internetu. Do míst kam jsme prozatím nezavedli optické kabely, nabízíme služby nově i přes technologii 60GHz.

24. ledna 2021

placeholder user
placeholder user

Optické připojení Victoria Košíře

Naši optickou GPON síť jsme nově nainstalovali v bytovém projektu Victoria Košíře, Praha 5. Do každého bytu je zavedený optický kabel pro rychlosti až 1000 Mbit a kabelovou televizi ve 4k UHD rozlišení.

21. ledna 2021

Praha Vinoř a Kbely mají FTTH síť

Praha Vinoř a Kbely jsou další městské části, kde dokončujeme FTTH síť na technologii GPON, kterou jsme ukládali do země. Připojeny jsou téměř všechny bytové a panelové domy v těchto lokalitách. Děkujeme vedení M.Č. Vinoř a M.Č. Kbely za součinnost.

15. ledna 2021

placeholder user